O firmie

Sprawdzony sklep motoryzacyjny i hurtownia we Włocławku

Zajmujemy się dystrybucją części zamiennych wysokiej jakości ale to nie wszystko, ponieważ mamy w swojej ofercie również części oryginalne, a także akcesoria i chemię do samochodów osobowych i dostawczych. Dzięki temu nasza oferta jest bardzo szeroka i to nas wyróżnia!

Naszą ideą jest zaoferowanie dobrej jakości części w konkurencyjnych cenach oraz profesjonalna obsługa klienta. Współpraca oparta jest na wzajemnym szacunku i wspólnym dążeniu do celu, jakim jest stawanie się coraz lepszym.

Jesteśmy partnerem ogólnopolskiej sieci zrzeszającej hurtownie, warsztaty i sklepy motoryzacyjne w całej Polsce - ProfiAuto. W naszej hurtowni dostępnych jest ponad 350 000 części zamiennych i innych akcesoriów samochodowych od ponad 250 dostawców w korzystnej cenie!

To jednak nie wszystkie atuty, które czekają na Ciebie. Siłę naszego sklepu motoryzacyjnego stanowi wykwalifikowany, zgrany zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży oraz wielką pasją do motoryzacji. Nasi pracownicy stale aktualizują swoją wiedzę na branżowych szkoleniach oraz kursach. Nie da się ukryć, że to właśnie fachowy zespół, najlepszy wybór części oraz przystępne ceny sprawiają, że cieszymy się nieustającym zaufaniem klientów.

Oferta naszej hurtowni samochodowej we Włocławku skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych – w tym do firm transportowych oraz warsztatów.

Zobacz galerię zdjęć »